Regulamin sklepu

Regulamin sklepu rowerowego AllForBike.com.pl

* Postanowienia ogólne

Regulamin określa zasady dokonywania zakupów przez kupujących w sklepie internetowym AllForBike.com.pl
Sklep internetowy AllForBike.com.pl jest sklepem prowadzącym sprzedaż części i akcesoriów rowerowych i jest częścią firmy:

Artur Krawczyk
ul. 11 Listopada 7A
62-510 Konin
NIP: 665-184-29-09
REGON: 301525333

* Zamówienia

1. Zamówienia w sklepie AllForBike.com.pl można składać będąc zarejestrowanym klientem lub bez rejestracji. System zamówień jest czynny 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Zamówienia realizowane i wysyłane są w dni powszednie w godzinach 10:00 – 18:00. Zamówienia realizowane są w kolejności ich złożenia, wysyłka następuje w ciągu 24 godzin (w dni robocze) od otrzymania należności za zamówiony towar, pod warunkiem, że dany towar znajduje się na magazynie sprzedającego.

2. Klient dokonujący zakupów bez rejestracji przy każdym kolejnym zamówieniu musi podawać swoje dane osobowe i dane do wysyłki.

3. Klient zarejestrowany nie ma potrzeby podawania swoich danych za każdym zamówieniem, dane te będą zapamiętane przez system sklepu.

4. Sprzedający zastrzega, że w przypadku niepełnych danych identyfikacyjnych, na które składają się imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy, adres e-mail, data urodzenia, bądź w przypadku podejrzenia ich nieprawdziwości, sprzedający może odmówić realizacji zamówienia.

5. Każde zamówienie jest potwierdzane przez sprzedającego listem e-mail wysyłanym na adres podany przez kupującego podczas rejestracji lub podczas jednorazowego zakupu bez rejestracji.

6. O zmianie statusu zamówienia kupujący jest informowany drogą elektroniczną na podany przez niego adres e-mail.

7. W przypadku chęci odwołania złożonego zamówienia, kupujący jest zobowiązany skontaktować się ze sprzedającym telefonicznie lub poprzez e-mail. Zamówienie zostaje wówczas anulowane, a potwierdzenie anulowania zamówienia kupujący otrzymuje e-mailem. Do momentu otrzymania informacji o anulowaniu, zamówienie należy traktować jako będące w trakcie realizacji. Zamówienia zrealizowane (wysłane) nie mogą zostać anulowane.

8. Zamówienia z formą płatności „przelew”, nieopłacone w termine 2 tygodni od daty ich złożenia zostają anulowane.

9. W przypadku błędu w systemie lub braku towaru na magazynie sprzedający skontaktuje się z kupującym aby indywidualnie ustalić termin realizacji zamówienia lub zaproponować inny produkt aktualnie dostępny.

10. Wszystkie ceny podane na stronie www.allforbike.com.pl są cenami brutto, zawierającymi podatek VAT.

11. Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży. Jeśli zabieg ten wpłynie w jakikolwiek sposób na dane zamówienie, Klient zostanie o tym jak najszybciej powiadomiony.

* Wysyłka i formy płatności

1. Wysyłka zamówionych przez kupującego towarów następuje w ciągu 24 godzin (w dni robocze) od momentu opłacenia zamówienia przez kupującego. Za moment opłacenia zamówienia traktuje się zaksięgowanie kwoty za zamówiony towar wraz z kosztami przesyłki na konto sprzedającego.

2. Jeśli kupujący zdecydował się na formę dostawy za pobraniem, towar jest wysyłany w ciągu 24 godzin (w dni robocze) od momentu potwierdzenia zamówienia przez sprzedającego.

3. Jeśli towar nie jest aktualnie dostępny na magazynie sprzedającego, sprzedający kontaktuje się z kupującym i indywidualnie ustala termin realizacji zamówienia.

4. Koszt wysyłki towaru określa cennik w dziale „Koszty dostawy” na menu głównym sklepu. Wysyłki realizowane są przez firmę kurierską, przez Pocztę Polską lub przez Paczkomaty INPOST.

Dodaj komentarz